Умови публікацій

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Автори, які опублікують свою статтю в № 2 на загальних умовах зі сплатою публікаційного внеску, матимуть можливість двічі впродовж поточного року і до кінця 2023 року опублікувати безоплатно свій доробок у наступних номерах видання.
Ми продовжуємо підтримувати кожного науковця в цей складний час!

Для опублікування статті у науковому журналі «Information Technology: Computer Science, Software Engineering and Cyber Security» № 2 за 2022 рік необхідно не пізніше 26 вересня 2022 року заповнити онлайн форму довідки про автора за посиланням надіслати на електронну пошту it@journals.politehnica.dp.ua статтю, оформлену згідно з вимогами.

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Редакційна колегія журналу проводить анонімне рецензування всіх статей. Процедура рецензування може тривати до 4 робочих днів. Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти статті авторів, які не дотримуються наведених вимог. Редакційна колегія може не поділяти світоглядних та наукових переконань авторів. Автори несуть відповідальність за точність цитат, прізвищ, посилань та фактів, наведених в тексті наданих статей.

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до публікації надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.

Публікаційний внесок становить 800 гривень (за 12 сторінок). За кожну додаткову сторінку понад зазначений обсяг необхідно сплатити 50 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням збірника та розміщенням його електронної версії.

Електронна версія журналу своєчасно розміщується у відкритому доступі на сайті видання.

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника – 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Електронна версія журналу буде розміщена на сайті до 30 листопада 2022 року.

Друкована версія журналу буде відправлена авторам статей, які замовлять друкований примірник, до 30 грудня 2022 року.

Зразок оформлення назви електронних файлів: Шевченко_І.І._стаття, Шевченко_І.І._квитанція.