Умови публікації

Для опублікування статті у журналі «Електротехнічні та інформаційні системи» № 106 за 2024 рік необхідно не пізніше 29 березня 2024 року заповнити онлайн форму довідки про автора за посиланням надіслати на електронну пошту eis@journals.politehnica.dp.ua статтю, оформлену згідно з вимогами.

Редакційна колегія журналу проводить анонімне рецензування всіх статей. Процедура рецензування може тривати до 10 робочих днів. Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти статті авторів, які не дотримуються наведених вимог. Редакційна колегія може не поділяти світоглядних та наукових переконань авторів. Автори несуть відповідальність за точність цитат, прізвищ, посилань та фактів, наведених в тексті наданих статей.

Заборона використання наукових праць країни-окупанта
Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.

Академічна доброчесність
Редакція видання здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.